Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 21 października 2025 18:58
RZESZÓW INFO
Reklama Drukarnia Rzeszów

Seniorzy na parkiecie! Potańcówka Miejska już 25 października w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek oraz Rzeszowski Dom Kultury zapraszają wszystkich seniorów na wyjątkowe wydarzenie – Potańcówkę Miejską, która odbędzie się w sobotę, 25 października 2025 roku, w godzinach 17:00–21:30 w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 45a.
Seniorzy na parkiecie! Potańcówka Miejska już 25 października w Rzeszowie

Źródło: Facebook

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a organizatorzy zachęcają, by przyjść w dobrym humorze, z przyjaciółmi i gotowością do tańca. Na uczestników czekać będzie radosna muzyka, sprzyjająca wspólnej zabawie i integracji, a parkiet zapełni się pozytywną energią i uśmiechem.

Potańcówka ma charakter bezalkoholowy, dlatego osoby uczestniczące proszone są o zabranie własnych napojów i przekąsek. Jak podkreślają organizatorzy, liczy się przede wszystkim radosna atmosfera, spotkanie z ludźmi i dobra zabawa w rytmie znanych melodii.

To doskonała okazja, by spędzić sobotni wieczór w miłym towarzystwie, powspominać dawne czasy i poznać nowych znajomych. Rzeszowskie potańcówki cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców, a każda edycja przynosi mnóstwo uśmiechów i pozytywnej energii.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama Drukarnia Rzeszów