Po ponad 20 latach wyszedł z więzienia. Twierdzi, że był niewinny
Po ponad dwóch dekadach spędzonych za kratami Piotr Pytel opuścił w poniedziałek Zakład Karny w Rzeszowie. Jak informuje TVP Rzeszów, do jednostki penitencjarnej wpłynęło postanowienie Prokuratora Generalnego o udzieleniu przerwy w odbywaniu kary dożywotniego pozbawienia wolności.
Informację o opuszczeniu zakładu karnego przez skazanego potwierdził rzecznik prasowy Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie.
Dzisiaj, 16:38