Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Arłamów Business Challenge 2024: Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym

Hotel Arłamów ma ogromną przyjemność poinformować o kolejnej edycji kluczowego spotkania dla przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski – Arłamów Business Challenge (ABC)! Będzie to już VI edycja tego wydarzenia, które od kilku lat wpisuje się w kalendarz najważniejszych imprez dla biznesu. Tegoroczna edycja odbędzie się po raz pierwszy latem - w dniach 30 czerwca-2 lipca, pod hasłem „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”, zaproszeni Goście, prelegenci i eksperci będą mieli wyjątkową okazję do dyskusji o tym, jak łączyć wiedzę i doświadczenie z młodzieńczą energią i innowacyjnością.
Arłamów Business Challenge 2024: Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym

Źródło: Iwona Kopaczek, Grafik komputerowy / Specjalista ds. marketingu

W dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu coraz ważniejsze staje się łączenie pokoleń i czerpanie z różnorodnych doświadczeń pracowników. W odpowiedzi na tę potrzebę VI edycja  Arłamów Business Challenge odbędzie się pod nazwą: „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”.

W trakcie Arłamów Business Challenge 2024:

  • Pokażemy praktyczne przykłady stosowania strategii międzypokoleniowej w znanych firmach.
  • Zaprezentujemy praktyki, narzędzia i techniki ułatwiające integrację w środowisku biznesowym.
  • Omówimy trendy i przyszłość branży MICE w kontekście zmian międzypokoleniowych.
  • Odbędą się interaktywne sesje, warsztaty oraz wykłady wybitnych ekspertów.

Nie zabraknie również bogatego programu atrakcji, imprezy integracyjnej i wieczornego koncertu (wystąpi zespół Stage Fever, gość specjalny: Hirek Wrona).

Arłamów Business Challenge to wyjątkowe wydarzenie, które zyskało już renomę w środowisku biznesowym. Zeszłoroczna edycja traktująca o AI była ogromnym sukcesem, przechodząc do historii jako nowatorska i inspirująca. Tym razem chcemy skoncentrować się na temacie, który dotyka całego środowiska biznesowego – integracja międzypokoleniowa to kwestia, która może stanowić o „być albo nie być” dla każdej firmy. Celem wydarzenia będzie zainspirowanie liderów i menedżerów do wykorzystania potencjału swojej kadry - do stworzenia bardziej zintegrowanego i efektywnego środowiska pracy, które sprzyja współpracy między różnymi pokoleniami – łączy, a nie dzieli - podkreśla Agnieszka Najberek, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji Hotelu Arłamów.

Arłamów Business Challenge 2024 to doskonała okazja do spotkania ekspertów, wymiany doświadczeń oraz zainspirowania się nowymi pomysłami. Jako Hotel Arłamów chcemy być na bieżąco ze zmianami i trendami, które dotyczą całego środowiska biznesowego i często wpływają na zmiany  strategii największych przedsiębiorstw.

Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się m.in.: dr Monika Sońta (doktor nauk społecznych, Akademia Leona Koźmińskiego), Małgorzata Czarnecka (przedsiębiorca, menedżerka, psycholog, ekspertka w obszarze nowoczesnych systemów rozwoju pracowników oraz podnoszenia ich efektywności i skuteczności działania) i Magdalena Jethon (polska dziennikarka radiowa, redaktor naczelna Radia Nowy Świat).

Patronaci wydarzenia: InPoland, RMF FM.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Najberek, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji Hotelu Arłamów, e-mail: [email protected], tel. +48 608 380 593

Organizatorzy zachęcają do śledzenia wydarzenia na oficjalnej stronie Hotelu Arłamów oraz w mediach społecznościowych.

ŹRÓDŁO: Iwona Kopaczek, Grafik komputerowy / Specjalista ds. marketingu

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów