Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Remont w Zespole Szkół Ekonomicznych

18 maja rozpocznie się remont i modernizacja części korytarza oraz toalet w rzeszowskim Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Hoffmanowej. Przetarg został rozstrzygnięty. Firma RAF-MAR z Lutczy wykona inwestycję. Jej koszt to prawie 100 tys. zł.
Remont w Zespole Szkół Ekonomicznych

Źródło: pixabay

Szkołę czekają kompleksowe prace budowlane obejmujące swoim zakresem rozbiórki, murarskie i instalacyjne. Przerobiona zostanie instalacja wodno-kanalizacyjna. Następnie zostaną położone tynki, płytki, wykonane zostaną prace malarskie i montaż urządzeń sanitarnych. Na posadzce ułożona zostanie wykładzina homogeniczna (jednowarstwowe, jednolite w grubości na całej powierzchni, tworzące mozaikę materiału PCV i składników mineralnych). Zainstalowane zostaną urządzenia grzewcze i wentylacyjne. Ponadto zostanie wykonana nowa instalacja elektryczna w modernizowanych pomieszczeniach. 

- Prace będą prowadzone podczas nauki, ale nie będą przeszkadzały w prowadzeniu lekcji, bo część tę całkowicie wyłączymy z użytkowania. Natomiast głośne prace będą wykonywane w soboty lub po zajęciach lekcyjnych – informuje Tomasz Marmaj, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie.  -Po remoncie będziemy miel nowe toalety dla chłopców i wyremontowany korytarz. W szkole poprawią się warunki sanitarne i  bezpieczeństwo uczniów – podkreśla dyrektor. 

Termin zakończenia prac jest ustalony na 30 sierpnia 2024 r. Możliwe jednak, że inwestycję uda się ukończyć nieco wcześniej.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów