Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

II Edycja Pikniku Edukacyjno-Sportowego im. Ignacego Łukasiewicza

Piknik odbędzie się w dniach 2-3 września (sobota-niedziela) przy boisku gminnym OSiR w Nowej Wsi w gminie Trzebownisko (k. Rzeszowa). Nasza redakcja objęła to wydarzenie również patronatem medialnym.
II Edycja Pikniku Edukacyjno-Sportowego im. Ignacego Łukasiewicza

Zapraszamy serdecznie na II Edycję Pikniku Edukacyjno-Sportowego im. Ignacego Łukasiewicza W roku 2023 obchodzimy 201. rocznicę urodzin Ignacego Łukasiewicza - odkrywcy, wynalazcy, innowatora, przedsiębiorcy i filantropa Bez wątpienia był człowiekiem wyprzedzającym swoją epokę dlatego też wspólne z naszym Partnerem - woj. podkarpackim zapraszamy na Piknik poświęcony Ignacemu Łukasiewiczowi, który przez całe życie był związany z naszym regionem. Piknik odbędzie się w dniach 2-3 września (sobota-niedziela) przy boisku gminnym OSiR w Nowej Wsi w gminie Trzebownisko (k. Rzeszowa). Nasza redakcja objęła to wydarzenie również patronatem medialnym.

Stadion Gminny
36-001 Nowa Wieś
https://g.co/kgs/7Hy9b9

Zapraszamy rodziny z dziećmi, gdyż właśnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: Uwaga WSTĘP WOLNY

W ramach Pikniku dostępna będzie strefa wystawców m.in z Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, Centrum Nauki Łukasiewicz, pokazy służb ratunkowych, konkursy oraz zajęcia z animatorami. Będzie można skosztować produktów regionalnych serwowanych przez lokalne koła gospodyń wiejskich. W ramach Pikniku odbędzie się również akcja charytatywna Pełna Miska dla Schroniska. Dla spragnionych piłkarskich emocji rozegrany zostanie drugi turniej piłkarski o Lampę Ignacego Łukasiewicza. Udział w nim potwierdziły drużyny z Polski oraz Czech i Słowacji. Każdy zawodnik
otrzyma pamiątkowy medal i dyplom, a dla najlepszych drużyn Akademia Beniaminek Rzeszów wspólnie z Partnerem - woj. podkarpackim przygotowała pamiątkowe Lampy Naftowe im. Ignacego Łukasiewicza.

W bogatym programie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia!!!!
 Podziel się
Oceń

Komentarze