„Cichy i czysty Rzeszów”. Czarna seria na drogach miasta, rekordzista przekroczył normy o 4,5 raza
Policjanci z rzeszowskiej drogówki ponownie ruszyli na ulice w ramach akcji „Cichy i czysty Rzeszów”. Cel był prosty – wyeliminowanie z ruchu pojazdów, które zatruwają powietrze spalinami lub generują ryk silników przekraczający dopuszczalne normy. Bilans działań poraża: niemal co trzeci skontrolowany kierowca stracił dowód rejestracyjny, a policyjne analizatory spalin pokazały drastyczne przekroczenia.
Dzisiaj, 08:50