Sukces na Podkarpaciu! Studentka Politechniki Rzeszowskiej wicemistrzynią Polski w paralotniarstwie
Bezmiechowa stała się na kilka dni stolicą europejskiego paralotniarstwa. Mimo kapryśnej pogody, na kultowym „świętym wzgórzu” szybowników rozegrano X Paralotniowe Mistrzostwa Polski w celności lądowania. Dla Podkarpacia to powód do dumy – Magdalena Trzemżalska, studentka Politechniki Rzeszowskiej, wywalczyła tytuł wicemistrzyni kraju!
Dzisiaj, 08:44