Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Poszukiwania Jerzego Krzanowskiego. To krośnieński biznesmen z listy 100 najbogatszych Polaków

Trwają poszukiwania krośnieńskiego biznesmena, Jerzego Krzanowskiego. 54-letni mieszkaniec Krościenka Wyżnego wyszedł z domu i słuch po nim zaginął.
Poszukiwania Jerzego Krzanowskiego. To krośnieński biznesmen z listy 100 najbogatszych Polaków

Źródło: Policja w Krośnie

Podkomisarz Paweł Buczyński, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, informuje, że funkcjonariusze o zaginięciu Jerzego Krzanowskiego zostali poinformowani w czwartek (6 czerwca), około godz. 14:00. Z relacji rodziny wynikało, że 54-latek wyszedł ze swojego domu w Krościenku Wyżnym i przepadł bez wieści. Krzanowski jest jednym z najbogatszych Polaków, jednym z założycieli firmy meblarskiej Nowy Styl.

Jak informuje lokalny portal Krosno24.pl, akcja poszukiwawcza oznaczona jest najwyższą, pierwszą kategorią. "Oznacza to, że istnieje uzasadnione podejrzenie, że zaginionemu grozi niebezpieczeństwo zagrożenia dla życia, zdrowia lub wolności" — podaje portal.

Jerzy Krzanowski ma ok. 178 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie, siwe włosy. W chwili zaginięcia był ubrany w krótkie spodenki oraz koszulkę z krótkim rękawem w kolorze czarnym.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego, prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przy ul. Lwowskiej 28, tel. 47 828 33 10 lub 112 — apelują policjanci z Krosna.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów