Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Fortes Deweloper

Gramy w kolory dla psychiatrii dziecięcej

Doskonale wiemy o tym, jak dramatycznym i trudnym tematem jest dostęp do opieki psychologicznej w Polsce, szczególnie dla dzieci i młodzieży.
Gramy w kolory dla psychiatrii dziecięcej

Największy dziecięcy telefon zaufania w Polsce odbiera 20 telefonów dziennie od dzieci chcących popełnić samobójstwo. Jesteśmy drugim krajem w Europie pod względem samobójstw dzieci i młodzieży. To jest dowód, że my dorośli popełniliśmy jakiś straszny błąd. Nie bądźmy obojętni!

By zwrócić uwagę na ten problem prowadzimy zbiórkę na rzecz dzieci i młodzieży, które przebywają w oddziałach psychiatrycznych. 

Rzeszów kolejny raz ma przyjemność włączyć się w akcję - Gramy w kolory! Jest to akcja ogólnopolska, polegająca na zbiórce rzeczy niezbędnych dla polepszenia stanu oddziałów dziecięcych i młodzieżowych, mieszczących się w polskich szpitalach psychiatrycznych. 

Są one bardzo niedofinansowane przez co lekarze mają w nich ograniczone możliwości. 

Naszym wsparciem zostanie objęty Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży 
w Łańcucie.

Akcja trwa od 10 do 29.02.2024 r. 

Potrzebne artykuły to m.in.: kleje w sztyfcie, wikol do robienia mas plastycznych, bloki techniczne białe i z kolorowymi kartkami A4 i A3, bloki rysunkowe z kolorowymi kartkami A4 i A3, kartony kolorowe A4 i A3, plastelina, farby plakatowe najlepiej duże opakowania, farba akrylowa w dużych tubach (biała i czarna najbardziej), ale inne kolory też, pędzelki do malowania różnej wielkości, flamastry, nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami, gumki do ścierania, temperówka do kredek cieńszych i grubszych, kreatywne druciki, tektura falista, puzzle, naklejki, piłki antystresowe; książki i segregatory. 

Powyższe artykuły można składać w biurze Polska 2050 w Rzeszowie (ul. Kraszewskiego 1) wcześniej umawiając wizytę, ponieważ biuro działa w sposób hybrydowy ( tel: 500 685 848).


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów