Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Nina Sołtys

Nina Sołtys

5 artykułów

Artykuły

Szpital płucny w Górnie leczy niewydolność oddechową
Szpital płucny w Górnie leczy niewydolność oddechową

W województwie podkarpackim, od czasów pandemii Covid-19, Szpital w Górnie, w oczach wielu uchodzący za sanatorium, stał się jednym z ważniejszych podmiotów leczniczych, w którym kompleksowo diagnozuje się oraz leczy większość chorób płuc.

07.11.2023 23:49
Liczy się człowiek!
Liczy się człowiek!

Józef Jodłowski jest starostą rzeszowskim od ponad osiemnastu lat, samorządowcem ćwierć wieku. Po raz pierwszy został radnym powiatowym gdy ubogie społeczeństwo wychodziło z zapaści. Od samego początku wolnej Polski uczestniczył w budowie demokratycznego społeczeństwa. Na świat patrzy poważnie, przez pryzmat własnego, ogromnego doświadczenia. Dziś, w wyborach parlamentarnych, jest kandydatem do Senatu.

11.10.2023 18:06
Szpital w Górnie będzie miał tomograf!
Szpital w Górnie będzie miał tomograf!

Niebawem, bo już w przyszłym roku, diagności SP ZZOZ im. Jana Pawła II będą badać pacjentów przy pomocy tomografu, którego wysokie parametry techniczne zagwarantują rozpoznanie i leczenie na najwyższym poziomie.

28.09.2023 15:47
Szpital w Górnie walczy z legionellą z Rzeszowa
Szpital w Górnie walczy z legionellą z Rzeszowa

W komunikacie dotyczącym zakażeń Legionella pneumophilia Państwowy Powiatowy Inspektorat sanitarny w Rzeszowie potwierdza, iż łączna ilość zakażeń na terenie Rzeszowa oraz powiatu rzeszowskiego doszła już do 71 osób hospitalizowanych. To oczywiście wierzchołek góry lodowej bowiem nikt nie wie ile osób choruje w domach.

24.08.2023 12:58
Szpital czy Sanatorium?
Szpital czy Sanatorium?

Dziwi się, że zarówno pacjenci jak i personel medyczny mylą szpital w Górnie z sanatorium. W zarządzanym przez siebie szpitalu widzi wielki potencjał. Chciałby stworzyć oddział intensywnej opieki medycznej, rozwinąć zakres diagnostyki pulmonologicznej i poszerzyć wachlarz możliwości leczenia chorób płuc. Z Grzegorzem Hydzikiem, dyrektorem SPZZOZ “Sanatorium” im Jana Pawła II w Górnie rozmawia Nina Sołtys.

21.08.2023 19:56    1
Podziel się

Reklama Drukarnia Rzeszów